بوسیله گزارش مهربانی به نقل از ورایتی، داخل حالی که فیلم روزی روزگاری داخل هالیوود» جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو امشب درجشنواره فیلم کن برای بدوی وهله اکران می شود، این کارگردان شوق کرد چیزی از فیلم لو نرود تا تماشای آن برای سینماروها جالب باشد.

این کارگردان در توئیتر و در حالی که زمان یدکی به فرش قرمز فیلم نمانده از رسانه ها و دیگر افرادی که در کن جمع هستند التماس کرد تا چیز زیادی درباره فیلم اعتراف نکنند.

وی در اینستاگرام و توئیتر نوشت: من عاشق سینما هستم، شما عاشق سینما هستید و این یک سیر برای کشف داستانی بخاطر ابتدایی کود است.

وی افزود: همه مشت اندرکاران و بازیگران سخت حکم کردند تا یک چیز ارجینال ابداع کنند و من تنها میل دارم که همه از افشا کردن هر چیزی که بعداً مخاطبان را از امتحان تماشای فیلم باز می دارد خودداری کنند.

روزی روزگاری تو هالیوود» در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی می گذرد و گفته شده چارلی منسون و شارون تیت از عموم شخصیت های فیلم هستند. هنوز روشن نیست که آیا تارانتینو که در فیلم لعنتی های بی حیثیت» هیتلر را به رگبار بست و این کود با پرداختن به موضوع کشتارهای دار و دسته منسون، بار دیگر به سراغ یک موضوع تاریخی رفته، چگونه با داستان تلاقی کرده است.

لئوناردو دی کاپریو وبرد پیتدر این فیلم تو نقش یک هنرمند سینما و بدل کار او بازی می کنند و مارگو رابی در نقش شارون تیت ظاهر شده است.

امیلی هرش، ال پاچینو، داکوتا فانینگ و کورت راسل دیگر بازیگران فیلم هستند.

این فیلم فراغت است دو ماه پس از پیش ارائه درون جشنواره فیلم کن در ۲۶ جولای از لفظ سونی پیکچرز اکران شود. به همین دلیل طبیعی است که تارانتینو بخواهد چیزهایی از فیلمش را برای اکران گشاد آن حفظ نرم.

در عین حال پیش تر اعلام شده تو پیش ارائه این فیلم در جشنواره فیلم کن سونی پیکچرز خبرنگاران را از تماشای فیلم محروم کرده است تا داستان کمتر لو برود. این فیلم مطرح ترین فیلم امسال مهمانی فیلم کن است و انتظار می جوی جمعیتی بیش از هر روز دیگر داخل برابر دژ جشنواره گرد بیایند.

با توجه به تغییراتی که تارانتینو در موضوع های تاریخی می دهد سوال دیگری که مطرح است این است که خانواده شارون تیت به نحوه مطرح کردن شعر مرگ وی تو حالی که باردار بود و به لغزش و بوسیله طرزی فجیع به دست گروه منسون کشته شد، چگونه واکنش علامت می دهند.

تقاضای تارانتینو از مخاطبان عید کن: داستان فیلمم را لو ندهید!

درس خواندن با اعمال شاقه

فیلم ,کن ,تارانتینو ,تو ,یک ,مطرح ,فیلم کن ,این فیلم ,حالی که ,شارون تیت ,و این

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

cheapestplaneratesinistanbul markazkharidcom آشپزی ایرانی شاه کمان گربه اتوماتیک sarab1 السلام علیک یا زینب کبری سلام الله علیها جنیون پارت انسانی زیادی انسانی ترکیش موزیک : سایت دانلود آهنگ ایرانی به زبان ترکیه -فارسی